Vážení studenti, rodiče, pedagogové,

mé jméno je Dominika Ullmannová a na gymnáziu působím jako školní psycholog.

Jaké jsou formy spolupráce se mnou?

Individuální setkávání s žáky

• Žáci mne mohou vyhledat například s tématy učení, vztahů, náročných životních situací či s tématy vlastního rozvoje.

Setkávání s rodiči žáků

• Další skupinou, se kterou se setkávám jsou rodiče žáků, kteří chtějí konzultovat situaci prospěchu, stylů učení či psychické pohody žáků gymnázia.

Setkávání s třídami

• S třídami se setkávám prostřednictvím náslechů v hodinách, účasti na třídnických hodinách, stmelovacích či adaptačních pobytech a vzdělávacích aktivitách.

Setkávání s pedagogy

• Kromě setkávání s žáky si se mnou mohou domluvit schůzku také pedagogové, kteří by chtěli nahlédnout na témata související s profesí či vztahy s žáky z nového úhlu pohledu.

Depistáž či diagnostika

Jak se se mnou spojit?

• Pokud máte zájem o schůzku, ráda se s Vámi domluvím skrze email a nabídnu volné termíny pro setkání.

VELKÁ PŘESTÁVKA (9:50-10:10) V ÚTERKY A VE ČTVRTKY

• Během velké přestávky v úterky a ve čtvrtky mám „otevřené dveře“ pro každého.

Těším se na spolupráci s Vámi,

Mgr. Dominika Ullmannová
školní psycholog

KONZULTAČNÍ HODINY
Úterý 9:50-15:00
Čtvrtek 9:50-15:00
+ dle domluvy

K domluvě termínu využijte prosím email.“

Telefon: 597 582 614 E-mail: d.ullmannova@gvoz.cz