Volejbalový turnaj středních škol

Turnaje se konaly ve dnech 9. 10, 11. 10 a 18. 10 2023 a byly rozděleny na dvě kategorie: chlapci a dívky.

V kategorii chlapci se zúčastnilo osm družstev, která se utkala v náročných zápasech plných vášně a sportovního ducha. Po dlouhých a napínavých soubojích se na prvním místě umístilo Gymnázium Olgy Havlové, které předvedlo vynikající volejbalové dovednosti a taktiku. Na druhém místě se umístilo Gymnázium Ostrava-Hrabůvka a bronzovou medaili získalo Gymnázium Pavla Tigrida.

V kategorii dívky se také ukázalo osm týmů, které bojovaly o vítězství. Gymnázium Hladnov si odneslo první místo, ukazujíc své výjimečné schopnosti a týmovou spolupráci. Na druhém místě skončilo Gymnázium Ostrava-Hrabůvka, zatímco třetí místo obsadilo Gymnázium Ostrava-Zábřeh.

18. 10 se uskutečnilo okresní kolo v kategorii dívek – z šesti družstev bylo nejúspěšnější Gymnázium Hladnov, druhé místo obsadilo Gymnázium Ostrava-Hrabůvka a bronz si odnesla SPŠ chemická. Na nás pak zbyla pověstná bramborová medaile.

Organizátoři turnaje byli spokojeni s úrovní volejbalových dovedností a sportovního chování všech účastníků. Turnaj přinesl mnoho vzrušení a radosti hráčům, trenérům a fanouškům všech zapojených škol.

Gratulujeme všem týmům a hráčům k jejich úspěchům a těšíme se na další ročník tohoto skvělého volejbalového turnaje středních škol.